01

O nás

Mgr. Gabriela Dohnalová

dohnalova gabriela

Vystudovaná učitelka, která během mateřské dovolené propadla malování na obličej. Z malování na obličej po vlastních dětech a dětech kamarádů se stalo něco víc. Začali se ozývat kamarádi kamarádů a postupem času přišly první veřejné akce a stále mě to nepřestává bavit. Nemám za sebou desítky let praxe, ani žádná mistrovství světa ve facepaintingu, ale má práce se lidem líbí, baví mě to a ráda bych své zkušenosti předávala dál.

Proto jsem založila skupinu MalujemeFace, pod kterou bych ráda sdružovala malířky, tak aby jsme si navzájem vypomáhaly, inspirovaly se a předávaly zkušenosti. MalujemeFace má pomáhat hlavně začínajícím malířkám, kterých v naší republice přibývá neskutečným tempem. Chtěla bych jim pomoci od úplných základů ať už v malování, nákupem pomůcek, tak s vyhledáváním akcí a předáváním cenných rad z praxe.

 

Ing. Martina Dohnalová

dohnalova martina

Vystudovaná geoinformatička s láskou k malování. K malování na obličej se dostala díky své švagrové Gabče. Zatím se stále učí malovat na obličej a zdokonaluje se ve svých dovednostech hlavně díky MalujumeFace. Postupně nabírá zkušenosti a odvahu i na soukromé akce. Práce s dětmi jí moc baví a úsměv na rtech šťastných a rozzářených dětí jí dopřává patřičnou odvahu a chuť malovat dál.

View the embedded image gallery online at:
https://www.malujemeface.cz/o-nas#sigProId6cf3d9de4f

Fotogalerie

Reference

 • panatoni

  Vždy,když u nás v Panattoni plánujeme Family eventy, Gabča z MalujemeFace je na seznamu mezi prvními “dodavateli”, bez kterých se realizace těchto akcí neobejde. Ať už je to Mikulášská, Family day, Velikonoční party nebo třeba Halloween… Gabča už je zkrátka nezbytnou součástí našich akcí, kdy se na její dokonale provedené malůvky těší nejen všechny děti, ale i rodiče, kteří se mnohdy nechají vypěknit také :-) Bez Gabči by naše tematické akce zkrátka nebyly kompletní.

 • Pivovar Zichovec

  S Gabčou pravidelně spolupracujeme při pořádání rodinných akcí v pivovaru Zichovec a jsme nadmíru spokojeni. Nejen my, ale všichni návštěvníci z řad dětí i rodičů. Fantasticky odvedená profesionální práce, parádní přístup k dětem a skvělá domluva. Rozhodně doporučujeme, pokud chcete dětem udělat radost a zpestřit tak vaši akci, nebo dětskou oslavu.

 • Horníkovi

  Gabču jsme si pozvali na narozeninovou oslavu Amálky (4roky). Všechny děti nadšené a rodiče ještě víc! Gabča nezapře, že má pedagogické vzdělání v krvi a její profi přístup k dětem je vážně skvělý.
  Proto je Malujuface naše volba číslo jedna na všechny dětské oslavy!!

  Děkujeme a těšíme se na příště!